بالا کشیدن ابرو

بالا کشیدن ابرو- دکتر پیمان برومند

لیفت ابرو یکی از عمل‌های رایج و محبوب است و موجب زنده شدن بخش فوقانی صورت می‌شود. روش لیفت ابروها برای زیبایی بیشتر صورت و باز شدن بهتر چشم‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. با بالا بردن ابرو، قسمت فوقانی صورت، پوست های چروکیده و شل از هم باز شده و صاف می‌شوند و درنهایت ظاهر شخص بسیار جوان‌تر و زیباتر به نظر می آید و کمک می‌کند فرد کمتر عصبانی، ناراحت یا خسته به چشم بیایید.

بیشترین مراجعه‌کنندگان جهت بالا کشیدن ابروها طیف سنی 35 تا 65 سال هستند، اما مواردی را شاهد هستیم افرادی در سنین کمتر نیز مراجعه داشته‌اند که از آثار پیری زودرس در چهره خود خوشنود نبوده که پس از انجام عمل زیبایی، نتایج بسیار موثری در بهبود ظاهر افتاده ابروهای خود شاهد بودند.

در موارد ذیل نتایج بالا کشیدن ابرو بسیار مثبت و تاثیرگذار است:

– وجود شیار بین ابرو
– برخی چین و چروک‌ها بالای پلک
– گوشه های ابروها در موقعیتی پایین تر از ایده آل
– زیبا شدن صورت با لیفت ابرو متناسب با صورت هر فرد (در جلسه حضوری مشخص می‌شود)
– ابروهایی که اخم آلود هستند
– عدم تطابق و هم سطح بودن کناره‌های ابروها در مقایسه با یکدیگر
– وجود برخی خطوط افقی چین و چروک روی پیشانی
– وجود شیار بالای چشم‌ها
– وجود چروک‌های دور چشم
– افتادگی ابروها
– شل بودن ناحیه ابروها
– افرادی که در سنین پایین به دلیل مشکلات و استرس‌های زندگی دچار پیری زودرس در چهره شده اند
– و …

از ابتدا تا انتهای لیفت ابروها:

در ویزیت اولیه، دکتر برومند از شما می‌خواهد، خواسته خود را دقیقا مطرح کنید. در این جلسه جزئیات صورت شما مورد بررسی موشکافانه قرار گرفته و ابروها متناسب با سایر اجزای صورت آنالیز می‌شوند.

در این مرحله دکتر به درک کاملی از انتظارات و خواسته‌های شما می‌رسد. پس از ارزیابی کامل شکل و وضعیت ابروها، دکتر در مورد نتیجه کار و میزان نزدیکی خواسته فرد به نتیجه پس از عمل اظهارنظر قطعی خواهد کرد.

مرحله بعدی هماهنگی کلینیک برای انجام عمل است. تجربه و دانش دکتر برومند در این زمینه همراه با تیم حرفه‌ای و مجرب بعلاوه‌ی کلینیک مجهز و پیشرفته، منجر به انطباق نتیجه عمل و خواسته فرد شده و رضایت مراجعه‌کننده را رقم خواهد زد.

لیفت ابرو بسیاری اوقات با سایر عمل‌ها همچون جراحی پلک و لیفت صورت انجام می‌شود تا به این ترتیب بتوان ظاهر چشم ها و سایر نقاط صورت را نیز بهبود بخشید. البته لیفتینگ ابروها به تنهایی نیز یک روش بسیار موثر است، گوشه های ابروها را بالا کشیده و صورتی زیباتر، شادابتر و با طراوت تر به شما هدیه می‌دهد.
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *