آیا بینی من گوشتی است؟ نتیجه عمل بینی من چطور می‌شود؟

اظهارنظر قطعی درباره گوشتی بودن یا نبودن بینی باید توسط پزشک متخصص صورت بگیرد.

ممکن است خود فرد در تشخیص صحیح نوع بینی خود اشتباه کند. هر نوع بینی پهنی الزاما گوشتی محسوب نمی‌شود.

بسیاری از این نوع بینی‌ها دارای غضروف‌های پهن و بزرگی هستند که نتیجه عمل بینی مطلوب و کاملا رضایت‌بخش خواهد بود.

ممکن است شما با توجه بینی اینکه بینی پهن و بزرگی دارید تصور کنید بینی شما در زمره‌ی بینی‌های گوشتی قرار می‌گیرد و حتما شنیده‌اید نتیجه عمل این نوع بینی‌ها به مطلوبیت بینی‌های استخوانی نیست و با شنیدن این حرف‌ها از انجام تغییرات و بهبود بر روی بینی خود صرف نظر کنید اما  در بسیاری از موارد فرضیه از ابتدا اشتباه است، یعنی شما به اشتباه فکر می‌کردید که بینی‌تان از نوع گوشتی است و این‌طور نبوده و پهنی بینی شما ناشی از وجود غضروف‌های بزرگ و پهنی بوده که نتیجه عمل را به شکل قابل توجهی مطلوب می‌کند و فرد پس از عمل از دیدن بینی جدید خود رضایت دارد.

در حالت دیگر اگر به تشخیص پزشک بینی در دسته بینی‌های گوشتی قرار بگیرد، با تکنیک‌ها و روش‌هایی که وجود دارد می‌توان عمل خوبی را انتظار داشت. بدیهی است خروجی و نتیجه کار ارتباط مستقیمی با تجربه و میزان دانش جراح بینی دارد.

حالا عمل بینی را انجام دادیم و سطح جراحی را خوب و قابل قبول تلقی کردیم، اما آیا این امکان وجود دارد که پس از مدتی تز جراحی بینی دوباره شکل بنی برگردد؟ پاسخ مسلما خیر است. توضیحات بیشتر را از ویدئو زیر دنبال کنید. پاسخ بسیاری از سوالات‌تان را در مورد بینی گوشتی می‌یابید.

ویدئو مصاحبه با دکتر پیمان برومند

 
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *