پس از عمل بینی چه اقداماتی را انجام دهیم تا بینی زیباتری داشته باشیم

مسلما یکی از دغدغه‌ها و نگرانی‌های افرادی که عمل جراحی بینی انجام داده‌اند، نتیجه عمل آن‌ها است. البته این دغدغه فقط مربوط به پس از عمل بینی نمی‌شود بلکه قبل از انجام جراحی بینی نیز این نگرانی وجود دارد که آیا بینی من پس از عمل خوب می‌شود یا نه؟

این نگرانی کاملا بجا و درست است، چرا که بینی روی صورت، یکی از اعضای حیاتی محسوب می‌شود و نقش بسیار مهمی در زیبایی چهره دارد. اندکی کجی، عدم تقارن، بزرگی بیش از حد، انحراف یا هر خلل دیگر از زیبایی صورت می‌کاهد. البته نگاه تک بعدی و به تنهایی به بینی کار اشتباهی است، باید دید بینی با توجه به سایر اجزای صورت هر فرد چگونه است. ممکن است به یک بینی به صورت مجزا نگاه کنیم و هیچ ایرادی در آن نبینیم ولی موقعی که آن را روی صورت با توجه به بزرگی و کوچکی سر بررسی می‌کنیم، خیلی باهم هم‌خوانی ندارد. بنابراین هماهنگی و هارمونی بینی با سایر قسمت های سر و صورت بسیار حائز اهمیت است.

آیتم‌های فراوانی هستند که در نتیجه عمل جراحی بینی موثر می‌باشند که در اینجا موارد پس از عمل بینی را به خوبی مورد بررسی قرار می‌دهیم تا در کنار یک عمل خوب بینی نزد پزشکی با تجربه و با رعایت صحیح این موارد نتیجه رضایت‌بخش و مطلوبی از عمل بینی خود داشته باشید.

با مراجعه به سایر مطالب سایت، می‌توانید اطلاعات مفید دیگری درباره آیتم‌های موثر در یک عمل موفق بینی را ببینید که لحاظ کردن تمامی این موارد نتیجه جراحی بینی را بسیار خوب و مورد قبول می‌کند.

پیشنهاد می‌کنیم این ویدئو را تماشا کنید:

برای مشاهده این ویدئو در یوتویوب اینجا کلیک کنید