استرس بی هوشی قبل از جراحی زیبایی بینی

سوال پر تکرار بسیاری از بیماران درباره بی هوشی قبل از عمل جراحی بینی و استرس های ناشی از آن است.

اینکه خیلی از بیماران ما عنوان می کنند آیا بی هوشی ما خطرناک است، استرس بالا دارد، آیا می توانیم بی هوش شویم و …

در مورد بی هوشی قبل از عمل باید توجه داشته باشیم عموما مراجعین عمل بینی دختر خانم ها و آقا پسرهای جوان هستند و تقریبا برای این قشر عارضه ای وجود ندارند.

در سنین بالاتر افرادی که بیماری زمینه ای و خاصی داشته باشند، مثلا مشکل قلبی، آسم و … و یا اینکه قرص و داروی خاصی مصرف کنند، حتما قبل از عمل به ما اطلاع دهند. با مشاوره هایی که انجام می شود و تدابیری که اتخاذ می شود، ریسک بی هوشی به حداقل مقدار خود می رسد.

اما در کل با توجه به اینکه بیماران ما عموما متقاضی عمل زیباییی هستند و عموما هم جوان هستند تقریبا ریسک بی هوشی نزدیک به صفر است و هیچ عارضه ای ندارد.

نکته ی دیگری که وجود دارد استرس و ترسی است که بسیاری از بیماران ما قبل از عمل دارند و عنوان می کنند ما از عمل و بی هوشی می ترسیم. شب قبل از عمل دچار تپش قلب هستیم. به این بیماران هم باید بگوییم تقریبا عمل آنها بدون عارضه است، استرس تقریبا هیچ جایگاهی ندارد. می توانند قبل از عمل یک قرص آرام بخش استفاده کنند و یا خیال راحت بخوابند.

روز عمل و زمانی که وارد اتاق عمل می شوند پرسنل و کادر اتاق عمل با روی باز و خندان از آن ها استقبال می کنند و به بیمار اعتماد و انرژی می دهند.

 

لینک مشاهده ویدیو در یوتیوب

لینک مشاهده ویدیو در ویمو

 

مطالب مشابه:

بیهوشی در عمل بینی خطرناک است؟دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *