کشیدن پوست صورت

رفته رفته که سن بالا می‌رود، قابلیت ارتجاعی پوست کاهش یافته و چربی زیر پوستی کم می‌شود. به تدریج در پوست یک حالت جمع‌شدگی همراه با چین و چروک ایجاد می‌شود که ظاهر پوست را تغییر می‌دهد. بافت اطراف چشم و فک پایین شل می‌شود و به سبب آن چهره حالت پیر، نگران، خسته و اخمو به نظر می‌رسد.

عواملی که در روند ایجاد تغییرات در چهره و ایجاد چین و چروک، شل شدن و افتادگی در پوست صورت می‌باشند:

– گذر زمان و بالا رفتن سن
– استرس‌های زندگی روزمره
– استعداد ژنتیکی
– ایجاد خط خنده و خطوط اخم در گذر زمان
– کاهش وزن قابل ملاحظه
– تابش بلند مدت نور خورشید به صورت
– سیگار و الکل
– و …

برای از بین بردن این چین و چروک‌ها و صاف کردن پوست صورت، ریتیدکتومی (کشیدن پوست صورت) انجام می‌شود که تاثیر قابل توجهی روی ظاهر افراد دارد. لیفت صورت روشی مفید و ایمن است که باعث احیا و تجدید جوانی صورت و پنهان نمودن فرسودگی و پیری در افراد می شود. عمل کشیدن صورت، چهره را دسته کم ۵ تا ۱۰ سال جوان‌تر از آن‌چه هست نشان می‌دهد. لیفتینگ معمولا در افراد 35 تا 65 ساله رایج است، اما در هر سنی قابل اجرا می‌باشد. در این عمل با برداشتن چربی اضافی، سفت کردن عضلات زیرین و کشیدن پوست صورت و گردن، نشانه‌های افزایش سن به صورت چشم‌گیری کاهش می‌یابد.

شاید تصور شود لیفتینگ صورت فقط برای خانم‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد، اما آقایان نیز در طول سالیان کار و تجربه دکتر برومند از این قافله عقب نمانده‌اند و تقاضای انجام عمل‌های جوان‌سازی را داشته‌اند، چراکه ظاهر جوان‌تر نشان دهنده انرژی درونی بیشتر، سرزندگی، شادابی و جذابیت بیشتر است.

لیفت صورت - دکتر پیمان برومند

از ابتدا تا انتهای لیفتینگ صورت:

در ویزیت اولیه، دکتر برومند از شما می‌خواهد در مقابل آیینه ایستاده و خواسته خود را دقیقا مطرح کنید. در این جلسه جزئیات صورت شما مورد بررسی موشکافانه قرار گرفته و قسمت‌هایی که شما را آزار می‌دهند، مشخص می‌شود. در این مرحله دکتر به درک کاملی از انتظارات و خواسته‌های شما می‌رسد.

پس از ارزیابی کامل صورت و گردن، دکتر در مورد نتیجه کار و میزان نزدیکی خواسته فرد به نتیجه پس از عمل اظهارنظر قطعی خواهد کرد.

مرحله بعدی هماهنگی کلینیک برای انجام عمل است. تجربه و دانش دکتر برومند در این زمینه همراه با تیم حرفه‌ای و مجرب بعلاوه‌ی کلینیک مجهز و پیشرفته، منجر به انطباق نتیجه عمل و خواسته فرد شده و رضایت مراجعه‌کننده را رقم خواهد زد.
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *