بارگذاری...

 

توضیحات تکمیلی:

– در این صفحه شما می‌توانید جهت ویزیت و مراجعه حضوری نزد دکتر پیمان برومند در مطب ایشان اقدام به دریافت نوبت کنید. آدرس دقیق و موقعیت مطب روی نقشه را در صفحه “تماس با دکتر” ملاحظه کنید.
–  این نوبت دهی صرفا جهت کمتر کردن معطلی عزیزان در مطب است و تقریبی می‌باشد. در هنگام برنامه ریزی به این نکته توجه داشته باشید که ممکن است تا یک ساعت معطلی به همراه داشته باشد.
– در صورتی که زودتر از نوبت خود به مطب مراجعه کنید باید تا زمان رسیدن به نوبت منتظر بمانید. چراکه اولویت با افرادی است که زودتر از شما نوبت خود را ثبت کرده اند ولو اینکه بعد از شما و قبل از ساعت ثبت شده‌شان در مطب حاضر شوند.
– توجه داشته باشید علت مراجعه را درست انتخاب کنید. در صورت مغایرت، نوبت شما به عنوان آخرین نفر بعد از تمام نوبت های ثبت شده خواهد بود.
– در صورتی که نوبت‌های یک روز خاص پر شده باشد و شما نیازمند حضور در مطب باشید، می‌توانید بعد از آخرین نوبت درج شده در سایت مراجعه کنید تا بعد از سایر افرادی که در سایت ثبت نوبت داشته‌اند، ویزیت شوید.
– اگر قصد دارید دکتر برومند را در درمانگاه بیمارستان ملاقات کنید، می‌توانید وارد صفحه‌ی نوبت دهی بیمارستان بقیه الله شوید و نسبت به گرفتن نوبت اقدام کنید.
– اگر 2 مرتبه یا بیش‌تر اقدام به گرفتن نوبت با یک اسم کرده‌اید، سیستم صرفا آخرین نوبت رزروی شما را به حساب می‌آورد.
– زمان حضور دکتر برومند در مطب دوشنبه‌ها می‌باشد. در قسمت “تعیین ساعت ویزیت” مثلا نوشته شده: دوشنبه , 27 – 07 که به معنای روز 27 ام برج 7 است. یعنی وقت شما روز دوشنبه 27 ام مهر ماه است.
– درصورتی که زمانی را رزرو کرده‌اید و بعدا تصمیم گرفته‌اید که در وقت دیگری نزد دکتر بیایید، مراتب را به مطب اعلام کنید. این کار شما موجب می‌شود برای سایر بیماران وقت خالی ایجاد شود و همچنین از تعجیل‌ها و تاخیرات پیش‌بینی نشده ممانعت به عمل آید.
راحت‌ترین راه ارتباطی با مطب جهت اطلاع‌رسانی را در صفحه‌ی “تماس با دکتر” پیدا کنید. همچنین درصورت تمایل می‌توانید از طریق همین صفحه در بخش کامنت‌ها این اطلاع‌رسانی را انجام دهید.
guest
4 سوال خود را از دکتر برومند اینجا بپرسید:
قدیمی‌ترین
جدیدترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
View all comments
امیرعلی
امیرعلی
مهر 18, 1399 1:19 ق.ظ

سلام آقای دکتر برای روز دوشنبه 28 مهر نوبتی رو پیدا نکردم نوبت خالی نبود . هفته ی بعدیش امکان حضور ندارم برای این که 28 ام دکتر رو ببینم چکار باید بکنم؟

ادمین سایت
ادمین سایت
ویرایشگر
پاسخ به  امیرعلی
مهر 18, 1399 3:36 ب.ظ

سلام. در صورتی که قصد آمدن به مطب، در هفته خاصی را دارید و نوبت در آن هفته پر بود، می‌توانید با هماهنگی مطب، آخرین تایم موجود در سایت یعنی در ساعت 19:20 دقیقه در مطب حاضر شوید تا به عنوان مریض های آخر ویزیت شوید.

محسنی
محسنی
مهر 19, 1399 1:04 ق.ظ

سلام. وقت بخیر. من نوبت گرفتم از سایت ولی متاسفانه مشکلی برام پیش اومده میخوام کنسل کنم.
چطوری باید این کار بکنم؟

ادمین سایت
ادمین سایت
ویرایشگر
پاسخ به  محسنی
مهر 19, 1399 2:57 ب.ظ

سلام. میتوانید با مطب تماس بگیرید و با اعلام نام و ساعت رزرو خود، آن را کنسل کنید تا دیگران بتوانند نوبت را رزرو کنند.