سوالات خود را از دکتر پیمان برومند در خصوص جراحی‌ بینی و سایر جراحی‌های زیبایی صورت بپرسید.

شما می‌توانید دز این صفحه سوال‌تان را مطرح نمایید و از دکتر برومند ظرف مدت کوتاهی پاسخ دریافت کنید.

همچنین می‌توانید از طریق این شماره واتس‌اپ یا تلگرام 09351894646 سوال خود را ارسال کنید. دکتر برومند طی مدت کوتاهی، پاسخ را ارسال خواهند کرد.

راه سوم نیز از طریق ارسال ایمیل میسر است. شما می‌توانید از طریق این ایمیل info@drboromand.com سوال و درخواست خود را مطرح کنید و از دکتر جواب بگیرید.

 

guest
6 سوال خود را از دکتر برومند اینجا بپرسید:
قدیمی‌ترین
جدیدترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
View all comments
مهلا افشار
مهلا افشار
مرداد 11, 1399 3:35 ب.ظ

سلام آقای دکتر بینی من اونقدرام بد نیست فقط میخوام کوچیک تر بشه. نوک بینیم کوچیک بشه. الان بینی م رو دوست ندارم آخه 7 سال پیش شکست جا انداختم نوک بینیم خراب شده.
من سال 89 عمل کردم ولی سال 92 شکست دکترم جا انداخت و مشکلی نیست از نظر تنفسی الان ولی چون گوشتی بود بینیم الان شکلش عوض شده دوست دارم عمل کنم جمع و جور بشه نوکش. این بار تصمیم دارم با شما عمل کنم نمونه کارهاتون رو دیدم چقدر شکلش بهتر میشه از نظر شما

دکتر پیمان برومند
دکتر پیمان برومند
پاسخ به  مهلا افشار
مرداد 12, 1399 2:11 ق.ظ

سلام… با توجه به تصاویر ارسالی، بینی شما از نمای روبه‌رو تقارن کاملی ندارد. همچنین نوک نوک بینی کمی کوفتگی دارد. با انجام عمل ترمیمی بینی نواقص را برطرف می‌کنیم، شکل بهتری مطابق با سلیقه‌ی شما به بینی می‌دهیم.
میزان تاثیر شکستگی و وضعیت در عکس سی‌تی اسکن مشخص می‌شود.

amir
amir
مرداد 15, 1399 10:48 ق.ظ

سلام عرض شد جناب دکتر میخواستم هزینه ویزیت در مطب شما را بدونم

دکتر پیمان برومند
دکتر پیمان برومند
پاسخ به  amir
مرداد 15, 1399 11:02 ب.ظ

سلام… ویزیت در مطب رایگان می‌باشد.

پارسا
پارسا
مهر 28, 1399 11:28 ق.ظ

سلام آقای دکتر برومند وقتتون بخیر من سه سال پیش توسط شما عمل پولیپ بینی بصورت بسته داشتم مشکل من گرفتگی بینی بود که به گفته شما به گفته شما به گفته شمادو دلیل دارد یکی انحراف تیغه بینی (کجی سپتوم) و دومی پس از بازدید از بینی من شاخک های بزرگ بینی که باعث آلرژی شدید فصلی شده است پس از عمل توسط شما و غضروف برداری(عدم اصلاح تیغه) مشکل من متاسفانه حل نشده است و کماکان انسداد بینی دارم و تنفس من همیشه از را دهان است و بعضی مواقع که باعث کلافگی می شود از قطره بینی… ادامه‌مطلب